درمانکده
دکتر امین سهراب زاده فرد

دکتر امین سهراب زاده فرد

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره صوتی

270,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۰ مهر ساعت 15:00
آنلاین
مشاوره تصویری

270,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۰ مهر ساعت 15:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر امین سهراب زاده فرد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر امین سهراب زاده فرد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر امین سهراب زاده فرد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر امین سهراب زاده فرد چیست؟

دکتر امین سهراب زاده فرد دکترای روانشناسی بالینی هستند.

زودترین نوبت دکتر امین سهراب زاده فرد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر امین سهراب زاده فرد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر امین سهراب زاده فرد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر امین سهراب زاده فرد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر امین سهراب زاده فرد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر امین سهراب زاده فرد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر امین سهراب زاده فرد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امین سهراب زاده فرد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر امین سهراب زاده فرد

دکتر امین سهراب زاده فرد دکترای روانشناسی بالینی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امین سهراب زاده فرد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 7113 هستند. آدرس مطب دکتر امین سهراب زاده فرد تهران است. شما میتوانید از دکتر امین سهراب زاده فرد خدمات مشاوره صوتی ، مشاوره تصویری ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر امین سهراب زاده فرد 10 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر امین سهراب زاده فرد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امین سهراب زاده فرد

دکتر امین سهراب زاده فرد دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی و دکترای روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امین سهراب زاده فرد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امین سهراب زاده فرد دکترای روانشناسی بالینی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر