نوبت دهی دکتر علیرضا بهمنی شمس آبادی  متخصص طب اورژانس

دکتر علیرضا بهمنی شمس آبادی

متخصص طب اورژانس
شماره نظام پزشکی : 132671
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر علیرضا بهمنی شمس آبادی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 3

چطور می‌توانم از دکتر علیرضا بهمنی شمس آبادی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر علیرضا بهمنی شمس آبادی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر علیرضا بهمنی شمس آبادی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر علیرضا بهمنی شمس آبادی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر علیرضا بهمنی شمس آبادی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر علیرضا بهمنی شمس آبادی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا بهمنی شمس آبادی چقدر است؟

دربارۀ دکتر علیرضا بهمنی شمس آبادی

دکتر علیرضا بهمنی شمس آبادی متخصص طب اورژانس از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علیرضا بهمنی شمس آبادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 132671 هستند. آدرس مطب دکتر علیرضا بهمنی شمس آبادی تهران است. شما میتوانید از دکتر علیرضا بهمنی شمس آبادی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر علیرضا بهمنی شمس آبادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علیرضا بهمنی شمس آبادی

دکتر علیرضا بهمنی شمس آبادی دارای مدرک متخصص طب اورژانس و دارای برد تخصصی طب اورژانس و عضو هیئت علمی استادیار دانشگاه و سابقه کاری متبحر در سونوگرافی هدفمند ( POCUS ) و فلوشیپ طب مبتنی بر شواهد بالینی ( EBM ) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علیرضا بهمنی شمس آبادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علیرضا بهمنی شمس آبادی متخصص طب اورژانس به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.