نوبت دهی دکتر فاطمه سادات مصطفوی مباشر  متخصص بیهوشی

دکتر فاطمه سادات مصطفوی مباشر

متخصص بیهوشی
شماره نظام پزشکی : 130798
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر فاطمه سادات مصطفوی مباشر را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 7

چطور می‌توانم از دکتر فاطمه سادات مصطفوی مباشر نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فاطمه سادات مصطفوی مباشر چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فاطمه سادات مصطفوی مباشر چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فاطمه سادات مصطفوی مباشر مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فاطمه سادات مصطفوی مباشر رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فاطمه سادات مصطفوی مباشر نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه سادات مصطفوی مباشر چقدر است؟

دربارۀ دکتر فاطمه سادات مصطفوی مباشر

دکتر فاطمه سادات مصطفوی مباشر متخصص بیهوشی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فاطمه سادات مصطفوی مباشر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 130798 هستند. آدرس مطب دکتر فاطمه سادات مصطفوی مباشر تهران است. شما میتوانید از دکتر فاطمه سادات مصطفوی مباشر خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فاطمه سادات مصطفوی مباشر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فاطمه سادات مصطفوی مباشر

دکتر فاطمه سادات مصطفوی مباشر دارای مدرک متخصص بیهوشی و سابقه کاری دارای مدرک بین الملی پوست و زیبایی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فاطمه سادات مصطفوی مباشر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فاطمه سادات مصطفوی مباشر متخصص بیهوشی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.