درمانکده
دکتر شهرام قربانی بهنام

دکتر شهرام قربانی بهنام

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شهرام قربانی بهنام به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شهرام قربانی بهنام نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شهرام قربانی بهنام نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شهرام قربانی بهنام، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شهرام قربانی بهنام چیست؟

دکتر شهرام قربانی بهنام پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر شهرام قربانی بهنام چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شهرام قربانی بهنام را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شهرام قربانی بهنام مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شهرام قربانی بهنام در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شهرام قربانی بهنام رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شهرام قربانی بهنام مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شهرام قربانی بهنام چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهرام قربانی بهنام با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر شهرام قربانی بهنام

دکتر شهرام قربانی بهنام عمومی به شماره نظام پزشکی 76640 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 17 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر شهرام قربانی بهنام

دکتر شهرام قربانی بهنام عمومی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر شهرام قربانی بهنام مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر شهرام قربانی بهنام عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر