نوبت دهی دکتر شهرام قربانی بهنام   عمومی

دکتر شهرام قربانی بهنام

عمومی
شماره نظام پزشکی : 76640
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر شهرام قربانی بهنام را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر شهرام قربانی بهنام نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر شهرام قربانی بهنام چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر شهرام قربانی بهنام چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر شهرام قربانی بهنام مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر شهرام قربانی بهنام رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر شهرام قربانی بهنام نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر شهرام قربانی بهنام چقدر است؟

دربارۀ دکتر شهرام قربانی بهنام

دکتر شهرام قربانی بهنام عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شهرام قربانی بهنام یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 76640 هستند. آدرس مطب دکتر شهرام قربانی بهنام تهران است. شما میتوانید از دکتر شهرام قربانی بهنام خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شهرام قربانی بهنام جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شهرام قربانی بهنام

دکتر شهرام قربانی بهنام دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شهرام قربانی بهنام مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شهرام قربانی بهنام عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.