نوبت دهی دکتر محمدرضا شیری شاهسوار  دکترای تغذیه

دکتر محمدرضا شیری شاهسوار

دکترای تغذیه
شماره نظام پزشکی : ت-4070
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر محمدرضا شیری شاهسوار را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا شیری شاهسوار نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمدرضا شیری شاهسوار چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمدرضا شیری شاهسوار چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمدرضا شیری شاهسوار مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمدرضا شیری شاهسوار رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمدرضا شیری شاهسوار نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا شیری شاهسوار چقدر است؟

دربارۀ دکتر محمدرضا شیری شاهسوار

دکتر محمدرضا شیری شاهسوار دکترای تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا شیری شاهسوار یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی ت-4070 هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا شیری شاهسوار تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا شیری شاهسوار خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا شیری شاهسوار جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا شیری شاهسوار

دکتر محمدرضا شیری شاهسوار دارای مدرک دکترای تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدرضا شیری شاهسوار مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا شیری شاهسوار دکترای تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.