نوبت دهی دکتر حسن جهانبین سردرودی   عمومی

دکتر حسن جهانبین سردرودی

عمومی
شماره نظام پزشکی : 26215
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 11 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر حسن جهانبین سردرودی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر حسن جهانبین سردرودی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر حسن جهانبین سردرودی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر حسن جهانبین سردرودی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر حسن جهانبین سردرودی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر حسن جهانبین سردرودی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر حسن جهانبین سردرودی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر حسن جهانبین سردرودی

دکتر حسن جهانبین سردرودی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حسن جهانبین سردرودی یکی از پزشکان تبریز با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 26215 هستند. آدرس مطب دکتر حسن جهانبین سردرودی تبریز - جاده فرودگاه - خیابان پاسداران - نبش کوچه امید - پلاک 1 است. شما میتوانید از دکتر حسن جهانبین سردرودی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر حسن جهانبین سردرودی 11 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر حسن جهانبین سردرودی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حسن جهانبین سردرودی

دکتر حسن جهانبین سردرودی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حسن جهانبین سردرودی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حسن جهانبین سردرودی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.