درمانکده
دکتر آرام طبائی

دکتر آرام طبائی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر آرام طبائی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر آرام طبائی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر آرام طبائی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر آرام طبائی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر آرام طبائی چیست؟

دکتر آرام طبائی متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر آرام طبائی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر آرام طبائی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر آرام طبائی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر آرام طبائی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر آرام طبائی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر آرام طبائی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر آرام طبائی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آرام طبائی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر آرام طبائی

دکتر آرام طبائی متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر آرام طبائی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 125913 هستند. آدرس مطب دکتر آرام طبائی تهران است. شما میتوانید از دکتر آرام طبائی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر آرام طبائی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر آرام طبائی

دکتر آرام طبائی دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر آرام طبائی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر آرام طبائی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر