درمانکده
دکتر کاوه خردمند

دکتر کاوه خردمند

گیلان
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

100,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:00
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر کاوه خردمند

مطب رشت

رشت - خیابان نواب - بن بست اقاقیا - ساختمان شهریار - طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر کاوه خردمند نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر کاوه خردمند نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر کاوه خردمند، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر کاوه خردمند چیست؟

دکتر کاوه خردمند متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر کاوه خردمند چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر کاوه خردمند را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر کاوه خردمند مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر کاوه خردمند در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر کاوه خردمند رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر کاوه خردمند مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر کاوه خردمند چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کاوه خردمند با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر کاوه خردمند

دکتر کاوه خردمند متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر کاوه خردمند یکی از پزشکان گیلان با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 60229 هستند. آدرس مطب دکتر کاوه خردمند رشت - خیابان نواب - بن بست اقاقیا - ساختمان شهریار - طبقه اول است. شما میتوانید از دکتر کاوه خردمند خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر کاوه خردمند 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر کاوه خردمند جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر کاوه خردمند

دکتر کاوه خردمند دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر کاوه خردمند مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر کاوه خردمند متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر