نوبت دهی دکتر نرگس السادات مرتضوی  کارشناسی ارشد مشاوره

نرگس السادات مرتضوی

کارشناسی ارشد مشاوره
شماره نظام پزشکی : 34513
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر نرگس السادات مرتضوی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر نرگس السادات مرتضوی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر نرگس السادات مرتضوی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر نرگس السادات مرتضوی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر نرگس السادات مرتضوی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر نرگس السادات مرتضوی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر نرگس السادات مرتضوی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر نرگس السادات مرتضوی چقدر است؟

دربارۀ نرگس السادات مرتضوی

نرگس السادات مرتضوی کارشناسی ارشد مشاوره از پزشکان درمانکده‌اند. نرگس السادات مرتضوی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 34513 هستند. آدرس مطب نرگس السادات مرتضوی تهران است. شما میتوانید از نرگس السادات مرتضوی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین نرگس السادات مرتضوی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه نرگس السادات مرتضوی

نرگس السادات مرتضوی دارای مدرک کارشناسی ارشد مشاوره هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به نرگس السادات مرتضوی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از نرگس السادات مرتضوی کارشناسی ارشد مشاوره به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.