درمانکده
دکتر ليلا بهارى سجهرود

دکتر ليلا بهارى سجهرود

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ليلا بهارى سجهرود به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ليلا بهارى سجهرود نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ليلا بهارى سجهرود نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ليلا بهارى سجهرود، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ليلا بهارى سجهرود چیست؟

دکتر ليلا بهارى سجهرود فلوشیپ درد هستند.

زودترین نوبت دکتر ليلا بهارى سجهرود چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ليلا بهارى سجهرود را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ليلا بهارى سجهرود مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ليلا بهارى سجهرود در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ليلا بهارى سجهرود رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ليلا بهارى سجهرود مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ليلا بهارى سجهرود چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ليلا بهارى سجهرود با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ليلا بهارى سجهرود

دکتر ليلا بهارى سجهرود فلوشیپ درد به شماره نظام پزشکی 115565 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر ليلا بهارى سجهرود

دکتر ليلا بهارى سجهرود متخصص بیهوشی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر ليلا بهارى سجهرود مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر ليلا بهارى سجهرود فلوشیپ درد به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر