نوبت دهی دکتر معصومه قاسمپور علمداری  فوق تخصص ریه کودکان

دکتر معصومه قاسمپور علمداری

فوق تخصص ریه کودکان
شماره نظام پزشکی : 126436
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر معصومه قاسمپور علمداری را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر معصومه قاسمپور علمداری نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر معصومه قاسمپور علمداری چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر معصومه قاسمپور علمداری چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر معصومه قاسمپور علمداری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر معصومه قاسمپور علمداری رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر معصومه قاسمپور علمداری نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر معصومه قاسمپور علمداری چقدر است؟

دربارۀ دکتر معصومه قاسمپور علمداری

دکتر معصومه قاسمپور علمداری فوق تخصص ریه کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر معصومه قاسمپور علمداری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 126436 هستند. آدرس مطب دکتر معصومه قاسمپور علمداری تهران است. شما میتوانید از دکتر معصومه قاسمپور علمداری خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر معصومه قاسمپور علمداری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر معصومه قاسمپور علمداری

دکتر معصومه قاسمپور علمداری دارای مدرک فوق تخصص ریه کودکان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر معصومه قاسمپور علمداری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر معصومه قاسمپور علمداری فوق تخصص ریه کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.