درمانکده
دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی

دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی چیست؟

دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی

دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی عمومی به شماره نظام پزشکی 132832 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 17 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی

دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی عمومی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر کاوه خیرخواه رحیم آبادی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر