درمانکده
دکتر داریوش مسلمی

دکتر داریوش مسلمی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر داریوش مسلمی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر داریوش مسلمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر داریوش مسلمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر داریوش مسلمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر داریوش مسلمی چیست؟

دکتر داریوش مسلمی متخصص رادیوتراپی هستند.

زودترین نوبت دکتر داریوش مسلمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر داریوش مسلمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر داریوش مسلمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر داریوش مسلمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر داریوش مسلمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر داریوش مسلمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر داریوش مسلمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر داریوش مسلمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر داریوش مسلمی

دکتر داریوش مسلمی متخصص رادیوتراپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر داریوش مسلمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 48543 هستند. آدرس مطب دکتر داریوش مسلمی تهران است. شما میتوانید از دکتر داریوش مسلمی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر داریوش مسلمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر داریوش مسلمی

دکتر داریوش مسلمی دارای مدرک متخصص رادیوتراپی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر داریوش مسلمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر داریوش مسلمی متخصص رادیوتراپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر