درمانکده
دکتر محمدرضا درخشان

دکتر محمدرضا درخشان

همدان
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

162,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:30
مشاوره متنی

150,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

170,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر محمدرضا درخشان

مطب همدان

همدان - خیابان پاستور - مجتمع پزشکی سیحون - طبقه 4 - واحد 50

هنوز بیمارهای دکتر محمدرضا درخشان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا درخشان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدرضا درخشان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدرضا درخشان چیست؟

دکتر محمدرضا درخشان متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدرضا درخشان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدرضا درخشان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدرضا درخشان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدرضا درخشان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدرضا درخشان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدرضا درخشان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا درخشان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا درخشان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمدرضا درخشان

دکتر محمدرضا درخشان متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا درخشان یکی از پزشکان همدان با سابقۀ کاری بیش از 30 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 11882 هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا درخشان همدان - خیابان پاستور - مجتمع پزشکی سیحون - طبقه 4 - واحد 50 است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا درخشان خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره متنی ، مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمدرضا درخشان 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا درخشان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا درخشان

دکتر محمدرضا درخشان دارای مدرک کارشناس کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدرضا درخشان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا درخشان متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر