نوبت دهی دکتر امیر عباسی ملک آبادی  متخصص بیهوشی

دکتر امیر عباسی ملک آبادی

متخصص بیهوشی
شماره نظام پزشکی : 45393
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر امیر عباسی ملک آبادی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 7

چطور می‌توانم از دکتر امیر عباسی ملک آبادی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر امیر عباسی ملک آبادی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر امیر عباسی ملک آبادی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر امیر عباسی ملک آبادی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر امیر عباسی ملک آبادی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر امیر عباسی ملک آبادی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر امیر عباسی ملک آبادی چقدر است؟

دربارۀ دکتر امیر عباسی ملک آبادی

دکتر امیر عباسی ملک آبادی متخصص بیهوشی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امیر عباسی ملک آبادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 45393 هستند. آدرس مطب دکتر امیر عباسی ملک آبادی تهران است. شما میتوانید از دکتر امیر عباسی ملک آبادی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر امیر عباسی ملک آبادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امیر عباسی ملک آبادی

دکتر امیر عباسی ملک آبادی دارای مدرک متخصص بیهوشی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امیر عباسی ملک آبادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امیر عباسی ملک آبادی متخصص بیهوشی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.