درمانکده
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مهتاب نیرومند به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مهتاب نیرومند نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهتاب نیرومند نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهتاب نیرومند، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهتاب نیرومند چیست؟

دکتر مهتاب نیرومند فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند.

زودترین نوبت دکتر مهتاب نیرومند چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهتاب نیرومند را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهتاب نیرومند مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهتاب نیرومند در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهتاب نیرومند رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهتاب نیرومند مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهتاب نیرومند چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهتاب نیرومند با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مهتاب نیرومند

دکتر مهتاب نیرومند فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم به شماره نظام پزشکی 65152 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 15 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر مهتاب نیرومند

دکتر مهتاب نیرومند متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مهتاب نیرومند مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مهتاب نیرومند فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر