درمانکده
دکتر مهتاب زینال زاده

دکتر مهتاب زینال زاده

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

100,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

140,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ مهر ساعت 20:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر مهتاب زینال زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهتاب زینال زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهتاب زینال زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهتاب زینال زاده چیست؟

دکتر مهتاب زینال زاده فلوشیپ جراحی درون‌بین (لاپاراسکوپی) هستند.

زودترین نوبت دکتر مهتاب زینال زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهتاب زینال زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهتاب زینال زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهتاب زینال زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهتاب زینال زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهتاب زینال زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهتاب زینال زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهتاب زینال زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مهتاب زینال زاده

دکتر مهتاب زینال زاده فلوشیپ جراحی درون‌بین (لاپاراسکوپی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهتاب زینال زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 30688 هستند. آدرس مطب دکتر مهتاب زینال زاده تهران است. شما میتوانید از دکتر مهتاب زینال زاده خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مهتاب زینال زاده 5 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مهتاب زینال زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهتاب زینال زاده

دکتر مهتاب زینال زاده دارای مدرک فلوشیپ جراحی درون‌بین (لاپاراسکوپی) و متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهتاب زینال زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهتاب زینال زاده فلوشیپ جراحی درون‌بین (لاپاراسکوپی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر