درمانکده
فاطمه السادات مدنی

فاطمه السادات مدنی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فاطمه السادات مدنی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فاطمه السادات مدنی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از فاطمه السادات مدنی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی فاطمه السادات مدنی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص فاطمه السادات مدنی چیست؟

فاطمه السادات مدنی کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت فاطمه السادات مدنی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت فاطمه السادات مدنی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از فاطمه السادات مدنی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین فاطمه السادات مدنی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از فاطمه السادات مدنی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به فاطمه السادات مدنی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت فاطمه السادات مدنی چقدر است؟

هزینه ویزیت فاطمه السادات مدنی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره فاطمه السادات مدنی

فاطمه السادات مدنی کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. فاطمه السادات مدنی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 2 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 41391 هستند. آدرس مطب فاطمه السادات مدنی تهران است. شما میتوانید از فاطمه السادات مدنی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین فاطمه السادات مدنی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه فاطمه السادات مدنی

فاطمه السادات مدنی دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به فاطمه السادات مدنی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از فاطمه السادات مدنی کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر