درمانکده
دکتر نسرين خداشناس

دکتر نسرين خداشناس

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

50,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

70,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 12:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر نسرين خداشناس نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نسرين خداشناس نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نسرين خداشناس، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نسرين خداشناس چیست؟

دکتر نسرين خداشناس متخصص طب اورژانس هستند.

زودترین نوبت دکتر نسرين خداشناس چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نسرين خداشناس را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نسرين خداشناس مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نسرين خداشناس در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نسرين خداشناس رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نسرين خداشناس مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نسرين خداشناس چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نسرين خداشناس با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر نسرين خداشناس

دکتر نسرين خداشناس متخصص طب اورژانس از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نسرين خداشناس یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 137411 هستند. آدرس مطب دکتر نسرين خداشناس تهران است. شما میتوانید از دکتر نسرين خداشناس خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر نسرين خداشناس 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر نسرين خداشناس جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نسرين خداشناس

دکتر نسرين خداشناس دارای مدرک متخصص طب اورژانس هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نسرين خداشناس مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نسرين خداشناس متخصص طب اورژانس به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر