درمانکده
دکتر سهیل قسمتی

دکتر سهیل قسمتی

گیلان
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

125,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 10:00
مشاوره متنی

100,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

125,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 20:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر سهیل قسمتی

مطب رشت

رشت - چهار راه گلسار - ابتدای خیابان نواب - ساختمان کیانا - طبقه دوم

هنوز بیمارهای دکتر سهیل قسمتی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سهیل قسمتی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سهیل قسمتی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سهیل قسمتی چیست؟

دکتر سهیل قسمتی متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر سهیل قسمتی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سهیل قسمتی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سهیل قسمتی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سهیل قسمتی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سهیل قسمتی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سهیل قسمتی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سهیل قسمتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سهیل قسمتی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سهیل قسمتی

دکتر سهیل قسمتی متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سهیل قسمتی یکی از پزشکان گیلان با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 72309 هستند. آدرس مطب دکتر سهیل قسمتی رشت - چهار راه گلسار - ابتدای خیابان نواب - ساختمان کیانا - طبقه دوم است. شما میتوانید از دکتر سهیل قسمتی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سهیل قسمتی 6 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر سهیل قسمتی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سهیل قسمتی

دکتر سهیل قسمتی دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سهیل قسمتی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سهیل قسمتی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر