درمانکده
دکتر مهسا ولائی

دکتر مهسا ولائی

تبریز
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

135,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 11:00

آدرس مطب دکتر مهسا ولائی

مطب تبریز

تبریز - خیابان هفت تیر - نرسیده به عباسی - جنب بیمارستان شمس - ساختمان پزشکان شمس - طبقه 4 - واحد c2

هنوز بیمارهای دکتر مهسا ولائی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهسا ولائی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهسا ولائی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهسا ولائی چیست؟

دکتر مهسا ولائی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر مهسا ولائی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهسا ولائی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهسا ولائی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهسا ولائی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهسا ولائی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهسا ولائی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهسا ولائی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهسا ولائی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مهسا ولائی

دکتر مهسا ولائی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهسا ولائی یکی از پزشکان تبریز با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 125481 هستند. آدرس مطب دکتر مهسا ولائی تبریز - خیابان هفت تیر - نرسیده به عباسی - جنب بیمارستان شمس - ساختمان پزشکان شمس - طبقه 4 - واحد c2 است. شما میتوانید از دکتر مهسا ولائی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مهسا ولائی 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مهسا ولائی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهسا ولائی

دکتر مهسا ولائی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهسا ولائی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهسا ولائی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر