درمانکده
فریماه زارع زردینی

فریماه زارع زردینی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره صوتی

400,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 09:00
آنلاین
مشاوره تصویری

400,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 09:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر فریماه زارع زردینی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از فریماه زارع زردینی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی فریماه زارع زردینی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص فریماه زارع زردینی چیست؟

فریماه زارع زردینی کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت فریماه زارع زردینی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت فریماه زارع زردینی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از فریماه زارع زردینی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین فریماه زارع زردینی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از فریماه زارع زردینی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به فریماه زارع زردینی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت فریماه زارع زردینی چقدر است؟

هزینه ویزیت فریماه زارع زردینی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره فریماه زارع زردینی

فریماه زارع زردینی کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. فریماه زارع زردینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 25469 هستند. آدرس مطب فریماه زارع زردینی تهران است. شما میتوانید از فریماه زارع زردینی خدمات مشاوره صوتی ، مشاوره تصویری ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت فریماه زارع زردینی 8 مهر است. بیماران و مراجعین فریماه زارع زردینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه فریماه زارع زردینی

فریماه زارع زردینی دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به فریماه زارع زردینی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از فریماه زارع زردینی کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر