نوبت دهی دکتر فریماه زارع زردینی  کارشناسی ارشد روانشناسی

فریماه زارع زردینی

کارشناسی ارشد روانشناسی
شماره نظام روانشناسی : 25469
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 9 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره صوتی

چطور می‌توانم از دکتر فریماه زارع زردینی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فریماه زارع زردینی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فریماه زارع زردینی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فریماه زارع زردینی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فریماه زارع زردینی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فریماه زارع زردینی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فریماه زارع زردینی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ فریماه زارع زردینی

فریماه زارع زردینی کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. فریماه زارع زردینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 25469 هستند. آدرس مطب فریماه زارع زردینی تهران است. شما میتوانید از فریماه زارع زردینی خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت فریماه زارع زردینی 9 خرداد است. بیماران و مراجعین فریماه زارع زردینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه فریماه زارع زردینی

فریماه زارع زردینی دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به فریماه زارع زردینی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از فریماه زارع زردینی کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.