درمانکده
دکتر سمیرا مولایی

دکتر سمیرا مولایی

تبریز
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

162,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 16:30

آدرس مطب دکتر سمیرا مولایی

مطب تبریز

تبریز - خیابان 17 شهریور - به طرف چهارراه باغ شمال - برج آذربایجان - طبقه 6 - واحد D

هنوز بیمارهای دکتر سمیرا مولایی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سمیرا مولایی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سمیرا مولایی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سمیرا مولایی چیست؟

دکتر سمیرا مولایی متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر سمیرا مولایی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سمیرا مولایی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سمیرا مولایی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سمیرا مولایی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سمیرا مولایی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سمیرا مولایی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سمیرا مولایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سمیرا مولایی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سمیرا مولایی

دکتر سمیرا مولایی متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سمیرا مولایی یکی از پزشکان تبریز با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 124533 هستند. آدرس مطب دکتر سمیرا مولایی تبریز - خیابان 17 شهریور - به طرف چهارراه باغ شمال - برج آذربایجان - طبقه 6 - واحد D است. شما میتوانید از دکتر سمیرا مولایی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سمیرا مولایی 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر سمیرا مولایی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سمیرا مولایی

دکتر سمیرا مولایی دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سمیرا مولایی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سمیرا مولایی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر