درمانکده
دکتر محمدرضا محمودی

دکتر محمدرضا محمودی

اصفهان
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

125,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۴ مهر ساعت 09:00

آدرس مطب دکتر محمدرضا محمودی

مطب استان اصفهان

استان اصفهان - شهرستان شهرضا - خیابان حکیم فرزانه - مجتمع پزشکی مرکزی - طبقه۲

هنوز بیمارهای دکتر محمدرضا محمودی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا محمودی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدرضا محمودی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدرضا محمودی چیست؟

دکتر محمدرضا محمودی متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدرضا محمودی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدرضا محمودی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدرضا محمودی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدرضا محمودی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدرضا محمودی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدرضا محمودی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا محمودی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا محمودی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمدرضا محمودی

دکتر محمدرضا محمودی متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا محمودی یکی از پزشکان اصفهان با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا محمودی استان اصفهان - شهرستان شهرضا - خیابان حکیم فرزانه - مجتمع پزشکی مرکزی - طبقه۲ است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا محمودی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمدرضا محمودی 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا محمودی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا محمودی

دکتر محمدرضا محمودی دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدرضا محمودی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا محمودی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر