درمانکده
دکتر فخری فخردربانان

دکتر فخری فخردربانان

مشهد
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 18:15
مشاوره متنی

70,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین

آدرس مطب دکتر فخری فخردربانان

مطب مشهد

مشهد - سناباد - چهارراه راهنمایی - مجتمع تجاری ولیعصر - طبقه فوقانی

هنوز بیمارهای دکتر فخری فخردربانان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فخری فخردربانان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فخری فخردربانان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فخری فخردربانان چیست؟

دکتر فخری فخردربانان متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر فخری فخردربانان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فخری فخردربانان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فخری فخردربانان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فخری فخردربانان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فخری فخردربانان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فخری فخردربانان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فخری فخردربانان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فخری فخردربانان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فخری فخردربانان

دکتر فخری فخردربانان متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فخری فخردربانان یکی از پزشکان مشهد با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر فخری فخردربانان مشهد - سناباد - چهارراه راهنمایی - مجتمع تجاری ولیعصر - طبقه فوقانی است. شما میتوانید از دکتر فخری فخردربانان خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فخری فخردربانان 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر فخری فخردربانان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فخری فخردربانان

دکتر فخری فخردربانان دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فخری فخردربانان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فخری فخردربانان متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر