نوبت دهی دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی  متخصص داخلی

دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی

متخصص داخلی
شماره نظام پزشکی : 50023
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 10 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی

دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی یکی از پزشکان مشهد با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 50023 هستند. آدرس مطب دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی استان خراسان رضوی - شهرستان تربت حیدیریه - کوچه شیرچهارسوق - مجتمع حضرت زینب است. شما میتوانید از دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی 10 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی

دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی دارای مدرک متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.