درمانکده
دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی

دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی

مشهد
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 10:00
مشاوره تلفنی

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 20:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی

مطب استان خراسان رضوی

استان خراسان رضوی - شهرستان تربت حیدیریه - کوچه شیرچهارسوق - مجتمع حضرت زینب

هنوز بیمارهای دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی چیست؟

دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی

دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی یکی از پزشکان مشهد با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 50023 هستند. آدرس مطب دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی استان خراسان رضوی - شهرستان تربت حیدیریه - کوچه شیرچهارسوق - مجتمع حضرت زینب است. شما میتوانید از دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی

دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی دارای مدرک متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدجواد رضازاده شجاعی متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر