درمانکده
دکتر علیرضا رستگار

دکتر علیرضا رستگار

گیلان
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

80,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 09:00

آدرس مطب دکتر علیرضا رستگار

مطب رشت

رشت - بلوار افتخاری - خیابان امام حسین

هنوز بیمارهای دکتر علیرضا رستگار نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علیرضا رستگار نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علیرضا رستگار، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علیرضا رستگار چیست؟

دکتر علیرضا رستگار پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر علیرضا رستگار چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علیرضا رستگار را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علیرضا رستگار مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علیرضا رستگار در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علیرضا رستگار رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علیرضا رستگار مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا رستگار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا رستگار با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر علیرضا رستگار

دکتر علیرضا رستگار عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علیرضا رستگار یکی از پزشکان گیلان با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر علیرضا رستگار رشت - بلوار افتخاری - خیابان امام حسین است. شما میتوانید از دکتر علیرضا رستگار خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر علیرضا رستگار 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر علیرضا رستگار جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علیرضا رستگار

دکتر علیرضا رستگار دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علیرضا رستگار مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علیرضا رستگار عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر