درمانکده
دکتر رحیم رضاوندی

دکتر رحیم رضاوندی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر رحیم رضاوندی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر رحیم رضاوندی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رحیم رضاوندی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رحیم رضاوندی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رحیم رضاوندی چیست؟

دکتر رحیم رضاوندی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر رحیم رضاوندی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رحیم رضاوندی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رحیم رضاوندی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رحیم رضاوندی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رحیم رضاوندی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رحیم رضاوندی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رحیم رضاوندی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رحیم رضاوندی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر رحیم رضاوندی

دکتر رحیم رضاوندی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رحیم رضاوندی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 20649 هستند. آدرس مطب دکتر رحیم رضاوندی تهران است. شما میتوانید از دکتر رحیم رضاوندی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر رحیم رضاوندی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رحیم رضاوندی

دکتر رحیم رضاوندی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رحیم رضاوندی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رحیم رضاوندی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر