دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی

متخصص کودکان
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 10 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی

دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی 10 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی

دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.