درمانکده
دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی

دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تصویری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 20:20
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 20:20
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی چیست؟

دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی

دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی متخصص کودکان به شماره نظام پزشکی 51013 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 10 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی

دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی متخصص کودکان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر محمد سبحانی شهمیرزادی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر