دکتر ناهید مصدق

دکتر ناهید مصدق

اصفهان
4.3
99 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲ مرداد ساعت 18:15
مشاوره متنی

100,000

تومان

از همین حالا تا ۴۸ ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

100,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۳ مرداد ساعت 18:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر ناهید مصدق

مطب اصفهان

اصفهان - دروازه شیراز - ابتدای خیابان هزار جریب - مجتمع فراز - طبقه 2 - واحد10

هنوز بیمارهای دکتر ناهید مصدق نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر ناهید مصدق نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر ناهید مصدق چیست؟

دکتر ناهید مصدق متخصص متخصص زنان است. بیماران بسیاری برای درمان بارداری، زگیل تناسلی، عفونت واژن، آندومتریوز، لابیاپلاستی به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر ناهید مصدق رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر ناهید مصدق چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر ناهید مصدق چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر ناهید مصدق مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر ناهید مصدق، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر ناهید مصدق

دکتر ناهید مصدق متخصص زنان به شماره نظام پزشکی 35157 یکی از متخصصان اصفهان با بیش از 13 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر ناهید مصدق می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر ناهید مصدق :

  • اصفهان - دروازه شیراز - ابتدای خیابان هزار جریب - مجتمع فراز - طبقه 2 - واحد10

تجربه دکتر ناهید مصدق

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های بارداری,زگیل تناسلی,عفونت واژن,آندومتریوز,لابیاپلاستی به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر ناهید مصدق استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر ناهید مصدق مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها امتیاز 4.3 داده‌اند.
مطالعه بیشتر