دکتر راحله آقائی سلطانی

متخصص زنان
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی

چطور می‌توانم از دکتر راحله آقائی سلطانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر راحله آقائی سلطانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر راحله آقائی سلطانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر راحله آقائی سلطانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر راحله آقائی سلطانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر راحله آقائی سلطانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر راحله آقائی سلطانی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر راحله آقائی سلطانی

دکتر راحله آقائی سلطانی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر راحله آقائی سلطانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر راحله آقائی سلطانی تهران است. شما میتوانید از دکتر راحله آقائی سلطانی خدمات مشاوره متنی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر راحله آقائی سلطانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر راحله آقائی سلطانی

دکتر راحله آقائی سلطانی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر راحله آقائی سلطانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر راحله آقائی سلطانی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.