درمانکده
مهتاب رجبی

مهتاب رجبی

اصفهان
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

260,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۱ آذر ساعت 12:00
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 15:00
آنلاین

آدرس مطب مهتاب رجبی

مطب مرکز مشاوره توحید اصفهان

مرکز مشاوره توحید اصفهان - اصفهان - خیابان توحید میانی - جنب داروخانه دی - ساختمان زیتون - طبقه دوم - مرکز مشاوره توحید

هنوز بیمارهای دکتر مهتاب رجبی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از مهتاب رجبی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی مهتاب رجبی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص مهتاب رجبی چیست؟

مهتاب رجبی کارشناسی ارشد مشاوره هستند.

زودترین نوبت مهتاب رجبی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت مهتاب رجبی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از مهتاب رجبی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین مهتاب رجبی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از مهتاب رجبی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به مهتاب رجبی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت مهتاب رجبی چقدر است؟

هزینه ویزیت مهتاب رجبی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره مهتاب رجبی

مهتاب رجبی کارشناسی ارشد مشاوره به شماره نظام روانشناسی 24962 یکی از روانشناسان اصفهان با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب مهتاب رجبی: مرکز مشاوره توحید اصفهان - اصفهان - خیابان توحید میانی - جنب داروخانه دی - ساختمان زیتون - طبقه دوم - مرکز مشاوره توحید

تجربه مهتاب رجبی

مهتاب رجبی کارشناسی ارشد مشاوره و کارشناس روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به مهتاب رجبی مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از مهتاب رجبی کارشناسی ارشد مشاوره به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر