درمانکده
حدیث رحمن زاده

حدیث رحمن زاده

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حدیث رحمن زاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حدیث رحمن زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از حدیث رحمن زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی حدیث رحمن زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص حدیث رحمن زاده چیست؟

حدیث رحمن زاده کارشناس روانشناسی هستند.

زودترین نوبت حدیث رحمن زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت حدیث رحمن زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از حدیث رحمن زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین حدیث رحمن زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از حدیث رحمن زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به حدیث رحمن زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت حدیث رحمن زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت حدیث رحمن زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره حدیث رحمن زاده

حدیث رحمن زاده کارشناس روانشناسی به شماره نظام روانشناسی null یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه حدیث رحمن زاده

حدیث رحمن زاده کارشناس روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به حدیث رحمن زاده مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از حدیث رحمن زاده کارشناس روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر