نوبت دهی دکتر عبدالصمد مهدی زاده  متخصص چشم

دکتر عبدالصمد مهدی زاده

متخصص چشم
شماره نظام پزشکی : 59959
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 18 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر عبدالصمد مهدی زاده نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر عبدالصمد مهدی زاده چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر عبدالصمد مهدی زاده چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر عبدالصمد مهدی زاده مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر عبدالصمد مهدی زاده رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر عبدالصمد مهدی زاده نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالصمد مهدی زاده چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر عبدالصمد مهدی زاده

دکتر عبدالصمد مهدی زاده متخصص چشم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عبدالصمد مهدی زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 59959 هستند. آدرس مطب دکتر عبدالصمد مهدی زاده تهران است. شما میتوانید از دکتر عبدالصمد مهدی زاده خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر عبدالصمد مهدی زاده 18 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر عبدالصمد مهدی زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عبدالصمد مهدی زاده

دکتر عبدالصمد مهدی زاده دارای مدرک متخصص چشم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عبدالصمد مهدی زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عبدالصمد مهدی زاده متخصص چشم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.