درمانکده
دکتر عبدالصمد مهدی زاده

دکتر عبدالصمد مهدی زاده

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۶ مهر ساعت 18:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر عبدالصمد مهدی زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عبدالصمد مهدی زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عبدالصمد مهدی زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عبدالصمد مهدی زاده چیست؟

دکتر عبدالصمد مهدی زاده متخصص چشم هستند.

زودترین نوبت دکتر عبدالصمد مهدی زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عبدالصمد مهدی زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عبدالصمد مهدی زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عبدالصمد مهدی زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عبدالصمد مهدی زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عبدالصمد مهدی زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عبدالصمد مهدی زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالصمد مهدی زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر عبدالصمد مهدی زاده

دکتر عبدالصمد مهدی زاده متخصص چشم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عبدالصمد مهدی زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 59959 هستند. آدرس مطب دکتر عبدالصمد مهدی زاده تهران است. شما میتوانید از دکتر عبدالصمد مهدی زاده خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر عبدالصمد مهدی زاده 6 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر عبدالصمد مهدی زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عبدالصمد مهدی زاده

دکتر عبدالصمد مهدی زاده دارای مدرک متخصص چشم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عبدالصمد مهدی زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عبدالصمد مهدی زاده متخصص چشم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر