درمانکده
دکتر فرشید فیاض جهانی

دکتر فرشید فیاض جهانی

مازندران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 18:30
مشاوره تلفنی

110,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 17:40
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر فرشید فیاض جهانی

مطب استان مازندران

استان مازندران - تنکابن - خیابان خیام - ساختمان خیام - طبقه چهارم

هنوز بیمارهای دکتر فرشید فیاض جهانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرشید فیاض جهانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرشید فیاض جهانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرشید فیاض جهانی چیست؟

دکتر فرشید فیاض جهانی متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند.

زودترین نوبت دکتر فرشید فیاض جهانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرشید فیاض جهانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرشید فیاض جهانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرشید فیاض جهانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرشید فیاض جهانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرشید فیاض جهانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرشید فیاض جهانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرشید فیاض جهانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فرشید فیاض جهانی

دکتر فرشید فیاض جهانی متخصص بیماری های عفونی و تب دار به شماره نظام پزشکی 97508 یکی از پزشکان مازندران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر فرشید فیاض جهانی: استان مازندران - تنکابن - خیابان خیام - ساختمان خیام - طبقه چهارم

تجربه دکتر فرشید فیاض جهانی

دکتر فرشید فیاض جهانی متخصص بیماری های عفونی و تب دار است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر فرشید فیاض جهانی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر فرشید فیاض جهانی متخصص بیماری های عفونی و تب دار به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر