درمانکده
دکتر پرویز ابوالفتحی

دکتر پرویز ابوالفتحی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر پرویز ابوالفتحی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پرویز ابوالفتحی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پرویز ابوالفتحی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پرویز ابوالفتحی چیست؟

دکتر پرویز ابوالفتحی متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر پرویز ابوالفتحی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پرویز ابوالفتحی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پرویز ابوالفتحی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پرویز ابوالفتحی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پرویز ابوالفتحی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پرویز ابوالفتحی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پرویز ابوالفتحی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پرویز ابوالفتحی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر پرویز ابوالفتحی

دکتر پرویز ابوالفتحی متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پرویز ابوالفتحی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر پرویز ابوالفتحی تهران است. شما میتوانید از دکتر پرویز ابوالفتحی خدمات مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر پرویز ابوالفتحی 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر پرویز ابوالفتحی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پرویز ابوالفتحی

دکتر پرویز ابوالفتحی دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پرویز ابوالفتحی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پرویز ابوالفتحی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر