دکتر ناهید ابراهیمی محمدیه

متخصص کودکان
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 21 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر ناهید ابراهیمی محمدیه نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر ناهید ابراهیمی محمدیه چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر ناهید ابراهیمی محمدیه چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر ناهید ابراهیمی محمدیه مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر ناهید ابراهیمی محمدیه رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر ناهید ابراهیمی محمدیه نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر ناهید ابراهیمی محمدیه چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر ناهید ابراهیمی محمدیه

دکتر ناهید ابراهیمی محمدیه متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ناهید ابراهیمی محمدیه یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر ناهید ابراهیمی محمدیه تهران است. شما میتوانید از دکتر ناهید ابراهیمی محمدیه خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر ناهید ابراهیمی محمدیه 21 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر ناهید ابراهیمی محمدیه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ناهید ابراهیمی محمدیه

دکتر ناهید ابراهیمی محمدیه دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ناهید ابراهیمی محمدیه مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ناهید ابراهیمی محمدیه متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.