درمانکده
دکتر مژگان نوروزی توتون ساب

دکتر مژگان نوروزی توتون ساب

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تلفنی

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 17:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر مژگان نوروزی توتون ساب نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مژگان نوروزی توتون ساب نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مژگان نوروزی توتون ساب، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مژگان نوروزی توتون ساب چیست؟

دکتر مژگان نوروزی توتون ساب متخصص چشم هستند.

زودترین نوبت دکتر مژگان نوروزی توتون ساب چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مژگان نوروزی توتون ساب را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مژگان نوروزی توتون ساب مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مژگان نوروزی توتون ساب در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مژگان نوروزی توتون ساب رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مژگان نوروزی توتون ساب مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مژگان نوروزی توتون ساب چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مژگان نوروزی توتون ساب با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مژگان نوروزی توتون ساب

دکتر مژگان نوروزی توتون ساب متخصص چشم به شماره نظام پزشکی 68881 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر مژگان نوروزی توتون ساب

دکتر مژگان نوروزی توتون ساب متخصص چشم است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مژگان نوروزی توتون ساب مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مژگان نوروزی توتون ساب متخصص چشم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر