دکتر صادق صادقی پور رودسری

فوق تخصص کودکان
شماره نظام پزشکی : null
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر صادق صادقی پور رودسری را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر صادق صادقی پور رودسری نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر صادق صادقی پور رودسری چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر صادق صادقی پور رودسری چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر صادق صادقی پور رودسری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر صادق صادقی پور رودسری رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر صادق صادقی پور رودسری نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر صادق صادقی پور رودسری چقدر است؟

دربارۀ دکتر صادق صادقی پور رودسری

دکتر صادق صادقی پور رودسری فوق تخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر صادق صادقی پور رودسری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر صادق صادقی پور رودسری تهران است. شما میتوانید از دکتر صادق صادقی پور رودسری خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر صادق صادقی پور رودسری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر صادق صادقی پور رودسری

دکتر صادق صادقی پور رودسری دارای مدرک متخصص جراحی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر صادق صادقی پور رودسری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر صادق صادقی پور رودسری فوق تخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.