درمانکده
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

132,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 12:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر هادی حیدری مکرر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر هادی حیدری مکرر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر هادی حیدری مکرر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر هادی حیدری مکرر چیست؟

دکتر هادی حیدری مکرر فلوشیپ اینترونشنال الکتروفیزیولوژی و پیس میکر هستند.

زودترین نوبت دکتر هادی حیدری مکرر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر هادی حیدری مکرر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر هادی حیدری مکرر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر هادی حیدری مکرر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر هادی حیدری مکرر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر هادی حیدری مکرر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر هادی حیدری مکرر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هادی حیدری مکرر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر هادی حیدری مکرر

دکتر هادی حیدری مکرر فلوشیپ اینترونشنال الکتروفیزیولوژی و پیس میکر از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر هادی حیدری مکرر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 72422 هستند. آدرس مطب دکتر هادی حیدری مکرر تهران است. شما میتوانید از دکتر هادی حیدری مکرر خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر هادی حیدری مکرر 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر هادی حیدری مکرر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر هادی حیدری مکرر

دکتر هادی حیدری مکرر دارای مدرک فلوشیپ اینترونشنال الکتروفیزیولوژی و پیس میکر و متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر هادی حیدری مکرر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر هادی حیدری مکرر فلوشیپ اینترونشنال الکتروفیزیولوژی و پیس میکر به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر