درمانکده
شهاب خاشعی

شهاب خاشعی

اصفهان
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

235,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
مشاوره متنی

80,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

176,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ مهر ساعت 10:00
آنلاین

آدرس مطب شهاب خاشعی

مطب اصفهان

اصفهان - خیابان توحید جنوبی - کوچه شهید عایدی ۲ - مرکز مشاوره هشت بهشت

هنوز بیمارهای دکتر شهاب خاشعی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از شهاب خاشعی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی شهاب خاشعی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص شهاب خاشعی چیست؟

شهاب خاشعی کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت شهاب خاشعی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت شهاب خاشعی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از شهاب خاشعی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین شهاب خاشعی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از شهاب خاشعی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به شهاب خاشعی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت شهاب خاشعی چقدر است؟

هزینه ویزیت شهاب خاشعی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره شهاب خاشعی

شهاب خاشعی کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. شهاب خاشعی یکی از پزشکان اصفهان با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی __ هستند. آدرس مطب شهاب خاشعی اصفهان - خیابان توحید جنوبی - کوچه شهید عایدی ۲ - مرکز مشاوره هشت بهشت است. شما میتوانید از شهاب خاشعی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره صوتی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت شهاب خاشعی 4 مهر است. بیماران و مراجعین شهاب خاشعی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه شهاب خاشعی

شهاب خاشعی دارای مدرک کارشناس ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به شهاب خاشعی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از شهاب خاشعی کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر