درمانکده
دکتر نیکو هجران

دکتر نیکو هجران

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تلفنی

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 09:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر نیکو هجران نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نیکو هجران نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نیکو هجران، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نیکو هجران چیست؟

دکتر نیکو هجران متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت هستند.

زودترین نوبت دکتر نیکو هجران چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نیکو هجران را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نیکو هجران مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نیکو هجران در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نیکو هجران رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نیکو هجران مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نیکو هجران چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نیکو هجران با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر نیکو هجران

دکتر نیکو هجران متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نیکو هجران یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 17113 هستند. آدرس مطب دکتر نیکو هجران تهران است. شما میتوانید از دکتر نیکو هجران خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر نیکو هجران 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر نیکو هجران جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نیکو هجران

دکتر نیکو هجران دارای مدرک متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت و دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نیکو هجران مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نیکو هجران متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر