دکتر ابوالفضل صفرعلیزاده

متخصص کودکان
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 11 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر ابوالفضل صفرعلیزاده نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر ابوالفضل صفرعلیزاده چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر ابوالفضل صفرعلیزاده چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر ابوالفضل صفرعلیزاده مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر ابوالفضل صفرعلیزاده رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر ابوالفضل صفرعلیزاده نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل صفرعلیزاده چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر ابوالفضل صفرعلیزاده

دکتر ابوالفضل صفرعلیزاده متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ابوالفضل صفرعلیزاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر ابوالفضل صفرعلیزاده تهران است. شما میتوانید از دکتر ابوالفضل صفرعلیزاده خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر ابوالفضل صفرعلیزاده 11 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر ابوالفضل صفرعلیزاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ابوالفضل صفرعلیزاده

دکتر ابوالفضل صفرعلیزاده دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ابوالفضل صفرعلیزاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ابوالفضل صفرعلیزاده متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.