درمانکده
دکتر علیرضا کریمی مجرد

دکتر علیرضا کریمی مجرد

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۰ مهر ساعت 18:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر علیرضا کریمی مجرد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علیرضا کریمی مجرد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علیرضا کریمی مجرد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علیرضا کریمی مجرد چیست؟

دکتر علیرضا کریمی مجرد متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت هستند.

زودترین نوبت دکتر علیرضا کریمی مجرد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علیرضا کریمی مجرد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علیرضا کریمی مجرد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علیرضا کریمی مجرد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علیرضا کریمی مجرد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علیرضا کریمی مجرد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا کریمی مجرد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا کریمی مجرد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر علیرضا کریمی مجرد

دکتر علیرضا کریمی مجرد متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علیرضا کریمی مجرد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 24 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 72182 هستند. آدرس مطب دکتر علیرضا کریمی مجرد تهران است. شما میتوانید از دکتر علیرضا کریمی مجرد خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر علیرضا کریمی مجرد 10 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر علیرضا کریمی مجرد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علیرضا کریمی مجرد

دکتر علیرضا کریمی مجرد دارای مدرک متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت و دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علیرضا کریمی مجرد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علیرضا کریمی مجرد متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر