درمانکده
دکتر ثریا عالمی

دکتر ثریا عالمی

مازندران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر ثریا عالمی

مطب استان مازندران

استان مازندران - شهرستان قائمشهر - خیابان فرهنگ (دانش) - جنب آموزش و پرورش - نبش کوچه سیدی - ساحتمان پزشکان سیدی

هنوز بیمارهای دکتر ثریا عالمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ثریا عالمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ثریا عالمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ثریا عالمی چیست؟

دکتر ثریا عالمی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر ثریا عالمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ثریا عالمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ثریا عالمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ثریا عالمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ثریا عالمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ثریا عالمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ثریا عالمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ثریا عالمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر ثریا عالمی

دکتر ثریا عالمی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ثریا عالمی یکی از پزشکان مازندران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 66474 هستند. آدرس مطب دکتر ثریا عالمی استان مازندران - شهرستان قائمشهر - خیابان فرهنگ (دانش) - جنب آموزش و پرورش - نبش کوچه سیدی - ساحتمان پزشکان سیدی است. شما میتوانید از دکتر ثریا عالمی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر ثریا عالمی 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر ثریا عالمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ثریا عالمی

دکتر ثریا عالمی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ثریا عالمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ثریا عالمی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر