درمانکده
دکتر نوشین صدر صادقی زاد

دکتر نوشین صدر صادقی زاد

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر نوشین صدر صادقی زاد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر نوشین صدر صادقی زاد

مطب تهران

تهران - خیابان آیت الله کاشانی - ابتدای خیابان وفا آذر - پلاک 51 - واحد 2

هنوز بیمارهای دکتر نوشین صدر صادقی زاد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نوشین صدر صادقی زاد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نوشین صدر صادقی زاد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نوشین صدر صادقی زاد چیست؟

دکتر نوشین صدر صادقی زاد متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر نوشین صدر صادقی زاد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نوشین صدر صادقی زاد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نوشین صدر صادقی زاد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نوشین صدر صادقی زاد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نوشین صدر صادقی زاد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نوشین صدر صادقی زاد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نوشین صدر صادقی زاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نوشین صدر صادقی زاد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر نوشین صدر صادقی زاد

دکتر نوشین صدر صادقی زاد متخصص داخلی به شماره نظام پزشکی 58427 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر نوشین صدر صادقی زاد: تهران - خیابان آیت الله کاشانی - ابتدای خیابان وفا آذر - پلاک 51 - واحد 2

تجربه دکتر نوشین صدر صادقی زاد

دکتر نوشین صدر صادقی زاد متخصص داخلی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر نوشین صدر صادقی زاد مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر نوشین صدر صادقی زاد متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر