درمانکده
دکتر زهرا سادات سعادتمندی

دکتر زهرا سادات سعادتمندی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ مهر ساعت 10:00
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 19:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر زهرا سادات سعادتمندی

مطب تهران

تهران - امانیه - بلوار نلسون ماندلا - بین خیابان گلشهر و گلفام - مجتمع ترژر - پلاک ۱۹۱ - طبقه پنجم - واحد 502

هنوز بیمارهای دکتر زهرا سادات سعادتمندی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر زهرا سادات سعادتمندی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر زهرا سادات سعادتمندی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر زهرا سادات سعادتمندی چیست؟

دکتر زهرا سادات سعادتمندی متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر زهرا سادات سعادتمندی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر زهرا سادات سعادتمندی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر زهرا سادات سعادتمندی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر زهرا سادات سعادتمندی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر زهرا سادات سعادتمندی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر زهرا سادات سعادتمندی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر زهرا سادات سعادتمندی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا سادات سعادتمندی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر زهرا سادات سعادتمندی

دکتر زهرا سادات سعادتمندی متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر زهرا سادات سعادتمندی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 155866 هستند. آدرس مطب دکتر زهرا سادات سعادتمندی تهران - امانیه - بلوار نلسون ماندلا - بین خیابان گلشهر و گلفام - مجتمع ترژر - پلاک ۱۹۱ - طبقه پنجم - واحد 502 است. شما میتوانید از دکتر زهرا سادات سعادتمندی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر زهرا سادات سعادتمندی 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر زهرا سادات سعادتمندی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر زهرا سادات سعادتمندی

دکتر زهرا سادات سعادتمندی دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر زهرا سادات سعادتمندی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر زهرا سادات سعادتمندی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر