درمانکده
دکتر حسین قره باقری

دکتر حسین قره باقری

تبریز
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

100,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 12:00

آدرس مطب دکتر حسین قره باقری

مطب شهرستان میانه

شهرستان میانه - خیابان امام خمینی - جنب مسجد حضرت ابوالفضل - ساختمان پزشکان رازی - طبقه همکف

هنوز بیمارهای دکتر حسین قره باقری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حسین قره باقری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حسین قره باقری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حسین قره باقری چیست؟

دکتر حسین قره باقری متخصص جراحی عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر حسین قره باقری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حسین قره باقری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حسین قره باقری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حسین قره باقری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حسین قره باقری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حسین قره باقری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حسین قره باقری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین قره باقری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حسین قره باقری

دکتر حسین قره باقری متخصص جراحی عمومی به شماره نظام پزشکی 28774 یکی از پزشکان تبریز با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر حسین قره باقری: شهرستان میانه - خیابان امام خمینی - جنب مسجد حضرت ابوالفضل - ساختمان پزشکان رازی - طبقه همکف

تجربه دکتر حسین قره باقری

دکتر حسین قره باقری متخصص جراحی عمومی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر حسین قره باقری مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر حسین قره باقری متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر