درمانکده
دکتر محمدجواد ملکی یزدی

دکتر محمدجواد ملکی یزدی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00

آدرس مطب دکتر محمدجواد ملکی یزدی

مطب تهران

تهران - بزرگراه آفریقا - بالاتر از تقاطع جهان کودک - خیابان پدیدار - نبش دیدار شمالی - پلاک 7 - طبقه دوم

هنوز بیمارهای دکتر محمدجواد ملکی یزدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدجواد ملکی یزدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدجواد ملکی یزدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدجواد ملکی یزدی چیست؟

دکتر محمدجواد ملکی یزدی فوق تخصص توراکس هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدجواد ملکی یزدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدجواد ملکی یزدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدجواد ملکی یزدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدجواد ملکی یزدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدجواد ملکی یزدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدجواد ملکی یزدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدجواد ملکی یزدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدجواد ملکی یزدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمدجواد ملکی یزدی

دکتر محمدجواد ملکی یزدی فوق تخصص توراکس از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدجواد ملکی یزدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 41 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر محمدجواد ملکی یزدی تهران - بزرگراه آفریقا - بالاتر از تقاطع جهان کودک - خیابان پدیدار - نبش دیدار شمالی - پلاک 7 - طبقه دوم است. شما میتوانید از دکتر محمدجواد ملکی یزدی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمدجواد ملکی یزدی 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر محمدجواد ملکی یزدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدجواد ملکی یزدی

دکتر محمدجواد ملکی یزدی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص توراکس هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدجواد ملکی یزدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدجواد ملکی یزدی فوق تخصص توراکس به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر