دکتر سید عطاالله عقیلیان

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تصویری ، تلفنی ،
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 13 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره تصویری
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر سید عطاالله عقیلیان نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید عطاالله عقیلیان چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید عطاالله عقیلیان چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید عطاالله عقیلیان مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید عطاالله عقیلیان رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید عطاالله عقیلیان نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید عطاالله عقیلیان چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر سید عطاالله عقیلیان

دکتر سید عطاالله عقیلیان متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید عطاالله عقیلیان یکی از پزشکان مشهد با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر سید عطاالله عقیلیان مشهد - خیابان چمران - خیابان گلستان شرقی - ساختمان آپادانا - طبقه 4 است. شما میتوانید از دکتر سید عطاالله عقیلیان خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تصویری ، مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سید عطاالله عقیلیان 13 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر سید عطاالله عقیلیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید عطاالله عقیلیان

دکتر سید عطاالله عقیلیان دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید عطاالله عقیلیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید عطاالله عقیلیان متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.