درمانکده
دکتر سید عطاالله عقیلیان

دکتر سید عطاالله عقیلیان

مشهد
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سید عطاالله عقیلیان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر سید عطاالله عقیلیان

مطب مشهد

مشهد - خیابان چمران - خیابان گلستان شرقی - ساختمان آپادانا - طبقه 4

هنوز بیمارهای دکتر سید عطاالله عقیلیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید عطاالله عقیلیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید عطاالله عقیلیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید عطاالله عقیلیان چیست؟

دکتر سید عطاالله عقیلیان متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر سید عطاالله عقیلیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید عطاالله عقیلیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید عطاالله عقیلیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید عطاالله عقیلیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید عطاالله عقیلیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید عطاالله عقیلیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید عطاالله عقیلیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید عطاالله عقیلیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سید عطاالله عقیلیان

دکتر سید عطاالله عقیلیان متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به شماره نظام پزشکی null یکی از پزشکان مشهد با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر سید عطاالله عقیلیان: مشهد - خیابان چمران - خیابان گلستان شرقی - ساختمان آپادانا - طبقه 4

تجربه دکتر سید عطاالله عقیلیان

دکتر سید عطاالله عقیلیان متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سید عطاالله عقیلیان مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سید عطاالله عقیلیان متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر